Temat: public relations

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Lipiec 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sylwia Wądrzyk nie jest już rzeczniczką prasową NFZ

Sylwia Wądrzyk kiedyś kierowała m.in. biurem prasowym Wielkopolskiego Oddziału NFZ (fot. materiały prasowe)

Sylwia Wądrzyk, która pełniła funkcję rzeczniczki prasowej Narodowego Funduszu Zdrowia, została dyrektorką departamentu obsługi klientów i profilaktyki w NFZ.

Sylwia Wądrzyk pełniła funkcję dyrektora Biura Komunikacji Społecznej i rzecznika prasowego NFZ od 2015 roku. Jest związana z Funduszem od 2009 roku.

W 2019 roku została szefem biura komunikacji społecznej w ministerstwie zdrowia oraz rzecznikiem prasowym ministerstwa. W 2020 powróciła do NFZ. Zarządzała procesem komunikacji w Funduszu, a także sprawowała bezpośredni nadzór nad działalnością rzeczników prasowych oddziałów wojewódzkich NFZ.

Jest autorem strategii komunikacji publicznego płatnika, wykładowcą akademickim z zakresu promocji marki w administracji publicznej, a także komunikacji w ochronie zdrowia.

Czytaj też: Nie wszyscy są Benettonem. Jak eksperymentować z reklamą i dlaczego nie wszystkim w Polsce się udaje

Strona NFZ kieruje teraz dziennikarzy do Andrzeja Troszyńskiego, p.o. rzecznika prasowego. 

(KAP, 27.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.