Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„Tygodnik Powszechny” i „Polityka” z ofertą wakacyjną

Ofertę wakacyjną prenumeraty cyfrowej "Tygodnika Powszechnego" można wykupić do 12 lipca (screen: tygodnikpowszechny.pl)

„Tygodnik Powszechny” przygotował na lato specjalną ofertę prenumeraty cyfrowej, a tygodnik „Polityka” – jak co roku – wydanie specjalne z łamigłówkami „Omnibus wakacyjny”.

Za promocyjną kwotę 35 zł czytelnicy zyskają dostęp do serwisu internetowego „Tygodnika Powszechnego” oraz ośmiu wakacyjnych e-numerów, a dodatkowo do archiwum, cotygodniowych tekstów w autorskim cyklu Wojciecha Jagielskiego i wersji PDF numeru drukowanego.

Czytaj też: Wojciech Staszewski zarzuca Renacie Kim mobbing. "Mobbowanie przez Lisa odreagowywała na zespole"

Specjalny pakiet można wykupić do 12 lipca włącznie. – Dostęp do treści w serwisie zagwarantowany jest tylko do końca wakacji – zaznacza Maja Kuczmińska, dyrektorka działu marketingu, promocji i projektów specjalnych w „Tygodniku”. – Po tym okresie obowiązują standardowe stawki, czyli 24,90 zł za miesięczną prenumeratę cyfrową i 199,90 zł za prenumeratę roczną.

Tygodnik „Polityka” tradycyjnie latem przygotował dla czytelników „Omnibus wakacyjny” ze zbiorem łamigłówek, szarad i zagadek. Autorem wszystkich zadań jest Marek Penszko, prowadzący łamiblog na Polityka.pl. Magazyn o objętości 52 stron można kupić za 11,99 zł. Na rynku wciąż jest dostępne wydanie specjalne "Polityki" pt. "Salon", poświęcone niezwykłym miejscom na wakacje, powstałym w brawurowo odrestaurowanych obiektach pofabrycznych, pałacach i klasztorach. Ma 140 stron, kosztuje 16,99 zł.

Czytaj też: Nowy „Press": Lichnerowicz i Górniak o wojnie, która nie jest kobietą, a także Lis, Grzędziński, Gebert oraz Jeleniewska z TikToka

(MZD, 08.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.