Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Twoja twarz brzmi znajomo" jesienią nadal w piątki w Polsacie

Wśród uczestników jesiennej edycji znalazł się aktor i wokalista Michał Milowicz (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

Jesienią Polsat pokaże 17. edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak ustalił "Presserwis", mimo powrotu do ramówki "Tańca z gwiazdami" wokalny show nadal ma być pokazywany w piątkowe wieczory.

Od wiosny 2021 roku "Twoja twarz brzmi znajomo" można oglądać w piątki o 20, w dawnym paśmie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Wokalny show zajął wtedy pasmo tanecznego programu, bo "Taniec z gwiazdami", ze względu na pandemię, miał przerwę w emisji.

Czytaj też: Rośnie liczba gospodarstw domowych odbierających kanały w nowym standardzie

Wcześniej "Twoja twarz brzmi znajomo" nadawano w soboty po 22. Z naszych informacji wynika, że jesienią br. "Twoja twarz brzmi znajomo" nadal będzie nadawana w piątki. Z kolei powracający po rocznej przerwie "Taniec z gwiazdami" będzie – tak jak rok temu – emitowany w poniedziałki, mimo że oglądało go średnio o 400 tys. widzów mniej niż w piątki.

W jesiennej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" wezmą udział m.in. piosenkarz i aktor Michał Milowicz, wokalistka Katarzyna Wilk, wokalista i aktor Janusz Radek oraz aktorka Katarzyna Ucherska.

Czytaj też: Dziennikarze krytykują wystąpienie Żakowskiego w Tok FM. "Usprawiedliwienie czynów mobbera"

W jury zasiądą: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski i Robert Janowski, który zajmie miejsce Krzysztofa Cugowskiego. Piosenkarz odszedł z show ze względu na inne zobowiązania zawodowe.

Według Nielsen Media 16. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo" śledziło w Polsacie wiosną średnio 1,54 mln widzów. Choć program notował ok. 100 tys. widzów mniej niż rok wcześniej, to w czasie jego emisji stacja nadal prowadziła zarówno w grupie ogólnej, jak i komercyjnej 16-59.

W programie uczestnicy muszą jak najwierniej odtworzyć występ znanego wokalisty, naśladując jego głos i ruch sceniczny. Występują też w pełnej charakteryzacji, upodabniającej ich do artysty, w którego się wcielają.

Czytaj też: Nowy „Press": Lichnerowicz i Górniak o wojnie, która nie jest kobietą, a także Lis, Grzędziński, Gebert oraz Jeleniewska z TikToka

(MNIE, 04.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.