Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dwie nowe audycje w wakacyjnej ramówce Tok FM

W czasie wakacji zmieni się pora nadawania programu podsumowującego dzień pt. "TOK360" (fot. Pixabay.com)

Od dziś w ramówce Radia Tok FM (Grupa Radiowa Agory) znajdą się dwa nowe programy – o podróżach i o kuchni.

Audycja turystyczna "Przewodnik o podróżach" autorstwa Piotra Balazsa będzie nadawana w wakacyjne poniedziałki po 19.23. Z kolei drugiej nowości – "Przewodnika o kuchni" z felietonami o kuchni i kulturze – będzie można słuchać w poniedziałki po godz. 19.30. Jego prowadzącą będzie Paulina Nawrocka.

Czytaj też: Nowy „Press": Lichnerowicz i Górniak o wojnie, która nie jest kobietą, a także Lis, Grzędziński, Gebert oraz Jeleniewska z TikToka

Podczas wakacji zmieni się także pora nadawania programu podsumowującego dzień pt. "TOK360" – będzie pojawiał się na antenie w dni powszednie w godz. 18-19, a nie od 18 do 19.20 lub 19.40, jak obecnie. Z kolei o 19 będzie można słuchać dodatkowego wydania programu "Jeszcze więcej sportu".

(MNIE, 04.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.