Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kajra, Sławomir i Krzysztof Skiba wśród prowadzących poranek w Zoom TV

Początkowo cykl funkcjonował pod nazwą "Poranek z...", ale ostatecznie ma nosić nazwę "Poranny rogal" (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Muzyk i satyryk Krzysztof Skiba, aktor Jacek Kawalec oraz piosenkarze Kajra i Sławomir znaleźli się wśród prowadzących poranne pasmo w Zoom TV (Grupa Kino Polska).

O tym, że Zoom TV pracuje nad programem śniadaniowym, "Presserwis" informował w zeszłym tygodniu. Początkowo cykl funkcjonował pod nazwą "Poranek z...", ale ostatecznie ma nosić nazwę "Poranny rogal". W programie mają znaleźć się m.in. wiadomości z kraju i świata oraz plotki.

Czytaj też: Małgorzata Telmińska odchodzi z TVN 24

Gospodarzami wakacyjnego programu będą duety. Poza Krzysztofem Skibą i Jackiem Kawalcem oraz Kajrą i Sławomirem będą to też: aktorka Katarzyna Zielińska z siostrą, satyrycy Łukasz i Beata Rybarscy oraz artystka kabaretowa Katarzyna Pakosińska z mężem. Cykl nie będzie realizowany w studiu, ale np. w kawiarni, prywatnym mieszkaniu czy plenerze.

Program będzie można oglądać od 4 lipca, od poniedziałku do piątku o godz. 7.45.

Czytaj też: "Taniec z gwiazdami" w Polsacie nadal będzie w poniedziałki. Zatańczy Krzysztof Rutkowski

(MNIE, 29.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.