Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 23, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zoom TV na lato planuje codzienny program poranny

W porannym paśmie Zoom TV mają znaleźć się informacje, komentarze, zapowiedzi premier filmowych, wystaw i koncertów (fot. Pixabay.com)

Naziemna telewizja Zoom TV (Kino Polska TV) planuje codzienny program poranny. Na antenie ma zadebiutować na początku lipca. Będą go prowadzić m.in. aktorzy i satyrycy.

Program "Poranek z..." będzie nadawany w dni powszednie od 4 lipca. Ma składać się z dwóch półgodzinnych części. Pierwsza będzie zaczynać się o 7.45, a druga około 08.15. Na weekendowe poranki zaplanowano powtórki z tygodnia.

W porannym paśmie mają znaleźć się informacje, komentarze, zapowiedzi premier filmowych, wystaw i koncertów. Gospodarzami programu będą duety, tworzone przez satyryków, aktorów, kabareciarzy i muzyków. Stacja nie podaje jeszcze ich nazwisk.

W maju dyrektorką programową kanału Zoom TV została Katarzyna Białek. Zastąpiła Rafała Freyera, który rozstał się ze spółką. Białek wcześniej była związana z TVN, m.in. jako producentka weekendowych wydań "Dzień dobry TVN".

Według Nielsen Media od początku marca do końca maja Zoom TV miał średnio 0,45 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ (spadek z 0,51 proc. w analogicznym okresie 2021) oraz 0,52 proc. w komercyjnej 16-59 (spadek z 0,55 proc.).

(MNIE, 23.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.