Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 14, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serwis streamingowy SkyShowtime ruszy pod koniec roku

W ofercie SkyShowtime znajdą się produkcje m.in. Paramount, Universal, Showtime, Sky Studios, Peacock, Nickelodeon i Illumination (fot. Pixabay.com)

Pod koniec roku wystartuje serwis streamingowy SkyShowtime. Będzie dostępny w ponad 20 europejskich krajach, w tym w Polsce. 

Serwis będzie wspólnym przedsięwzięciem Paramount Global i Comcast Corporation. W poniedziałek ogłoszono, że do zespołu kierowniczego SkyShowtime dołączą m.in. Jon Farrar jako szef działu programowego (przechodzi z BBC Studios) i Richard Thurston jako dyrektor ds. zasobów ludzkich (poprzednio pracował m.in. w Sky, BBC i ITV).

W ofercie SkyShowtime znajdą się produkcje m.in. Paramount, Universal, Showtime, Sky Studios, Peacock, Nickelodeon i Illumination.

SkyShowtime będzie dostępny w: Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Finlandii, Węgrzech, Kosowie, Czarnogórze, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii i Szwecji.

W czerwcu w Polsce wystartował serwis streamingowy Red Go (Red Carpet Media Group), a od dziś jest też dostępny Disney+ (The Walt Disney Company).

(MNIE, 14.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.