Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 09, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nagle przerwano zdjęcia do serialu "Bunt!", TVN rezygnuje z jego kontynuacji

Zdjęcia do serialu z Janem Wieczorkowskim przerwano w sobotę (fot. Fokusmedia.com.pl/TVN)

TVN przerwał zdjęcia do nowych odcinków serialu "Bunt!" i zakończył produkcję – ustalił "Presserwis".

"Bunt!" to codzienny serial, który trafił do wiosennej ramówki TVN. Był emitowany od poniedziałku do piątku od godz. 18.25, a więc bezpośrednio przed "Faktami". Pierwszy sezon śledziło średnio 507 tys. widzów, a w czasie emisji stacja była trzecia w grupie komercyjnej 16-49. Mimo to TVN zdecydował o kontynuacji serialu i rozpoczął zdjęcia do nowych odcinków. Z naszych informacji wynika jednak, że w sobotę je przerwał i "Bunt!" już nie wróci na antenę po wakacyjnej przerwie.

Czytaj też: Karolina Pajączkowska relacjonuje w TVP wojnę, a za tydzień poprowadzi festiwal w Opolu

– Podjęliśmy decyzję o zakończeniu produkcji serialu "Bunt!" – potwierdza biuro prasowe Grupy TVN, nie podając jej powodów. – Pracujemy nad nowymi propozycjami programowymi, które w kolejnym sezonie zaproponujemy naszym widzom – zapowiada nadawca.

Akcja serialu "Bunt!" rozgrywała się w młodzieżowym ośrodku wychowawczym, w którym apodyktyczna dyrektorka systematycznie wprowadza nowe obostrzenia i poniżające kary ograniczające prawa młodzieży. W produkcji grał m.in. Jan Wieczorkowski.

Czytaj też: Portal „Czas na Opole” usunął teksty o ojcu Patryka Jakiego. Nawet w archiwalnych PDF-ach

(KOZ, 09.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.