Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat przedłużył na 10 lat prawa do międzynarodowych imprez siatkarskich

Polsat będzie produkował i dystrybuował międzynarodowy sygnał ze współorganizowanych w tym roku przez Polskę mundiali mężczyzn i kobiet (fot. Pixabay.com)

Telewizja Polsat i Volleyball World, firma współtworzona przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej oraz fundusz CVC Capital Partners, przedłużyły współpracę na dziesięć kolejnych lat, do 2032 roku. W jej ramach Polsat będzie mógł nadal pokazywać najważniejsze imprezy siatkarskie.

Będą to: Mistrzostwa Świata kobiet i mężczyzn w 2022, 2026 i 2030 roku, Liga Narodów do 2032 roku (turnieje kwalifikacyjne i finałowy), Mistrzostwa Świata w siatkówce plażowej (do 2031 roku), cykle turniejów Beach Pro Tour (do 2032), Klubowe Mistrzostwa Świata (do 2032) oraz nowy międzynarodowy turniej reprezentacyjny, zaplanowany na lata 2025 i 2029, który powstanie w miejsce dawnego Pucharu Świata.

Czytaj też: RAS Polska nie zaprzecza, że w sprawie zachowań Tomasza Lisa pracowała komisja

Polsat będzie też produkował i dystrybuował międzynarodowy sygnał ze współorganizowanych w tym roku przez Polskę mundiali mężczyzn (sierpień i wrzesień) oraz kobiet (wrzesień i październik).

(MNIE, 26.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.