Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mecze Polaków w piłkarskiej Lidze Narodów najdroższe w czerwcowym cenniku TVP

Mecze polskich piłkarzy w Lidze Narodów pokażą TVP 1 i TVP Sport (fot. Pixabay.com)

Transmisje spotkań polskich piłkarzy w Lidze Narodów są najwyżej wycenianymi pozycjami w cenniku reklamowym Telewizji Polskiej na czerwiec.

Polacy w czerwcu rozegrają cztery mecze w Lidze Narodów w piłce nożnej. 1 czerwca o godz. 18 zagrają z Walią, 8 czerwca o 20.45 z Belgią, 11 czerwca o 20.45 z Holandią, a 14 czerwca o 20.45 ponownie z Belgią. Za 30-sekundowy spot przy spotkaniach z Belgią i Holandią w TVP 1 trzeba zapłacić do 136,6 tys. zł (przy Polska - Walia do 68,5 tys. zł). Mecze transmitowane będą również w TVP Sport.

Czytaj też: Polska prześcignie Rosję i będzie liderem w regionie na rynku wideo na żądanie

Wśród najdroższych pozycji w czerwcowym cenniku znalazły się także "Pogoda" po "Wiadomościach" - do 84,3 tys. zł (o 8 proc. więcej, niż rok temu) i 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu - do 80 tys. zł (impreza odbędzie się w dniach 17-20 września, w 2021 roku została zorganizowana we wrześniu).

(KOZ, 22.05.2022)

Pozostałe tematy weekendowe

Meta, wersja beta. Metaverse nie jest tak nowy, jak mogłoby...
Gutowska z Publio.pl: Rynek e-booków to 5-10 procent całego...
Johnny Depp i Amber Heard. Medialny konflikt wart miliony
* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.