Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Wietrzyk za Krzysztofa Bąka reporterką Polsat News w Katowicach

Anna Wietrzyk w przeszłości była związana m.in. z serwisem Silesion.pl (screen: Polsat Box Go)

Reporterka Anna Wietrzyk dołączyła do katowickiej redakcji Polsat News, w którym zastąpiła Krzysztofa Bąka.

Krzysztof Bąk przestał pracować w Polsat News pod koniec marca. Przeszedł na urlop bezpłatny, a równolegle rozpoczął pracę jako pełnomocnik prezydenta Będzina ds. komunikacji i kontaktów z mediami. Z Polsat News był związany od 2014 roku, najpierw jako reporter w Krakowie, a później w Katowicach.

Krzysztof Bąk: "Potrzebuję nowych wyzwań"

– Czuję się spełniony jako dziennikarz. Zmiana wynika tylko z tego, że poczułem, że już nic więcej w tym zawodzie nie mogę osiągnąć i potrzebuję nowych wyzwań – mówi "Presserwisowi" Bąk.

Czytaj też: Jan Pawlicki będzie redaktorem naczelnym News 24

Na jego miejsce w katowickim oddziale Polsat News zatrudniono Annę Wietrzyk. Dziennikarka od 2016 do 2017 roku była związana z serwisem Silesion.pl, w którym pełniła funkcję szefowej zespołu. W Polsacie pracowała już jako katowicka reporterka – w latach 2007-2009, a od 2006 do 2007 roku była reporterką w katowickim ośrodku TVN.

W katowickim oddziale Polsat News, poza Anną Wietrzyk, pracują też m.in. reporterzy Marek Sygacz, Michał Mitoraj i Jakub Zegadło.

Czytaj też: KRRiT: pasek TVP Info "Nuklearny atak Putina na Ukrainę" mógł wywołać panikę

(MNIE, PAR, 20.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.