Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TikTok partnerem lig piłki ręcznej

W ramach współpracy zostanie zorganizowany mecz zawodników z influencerami (fot. materiały prasowe)

Superliga, organizator rozgrywek PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet, podpisał umowę o współpracy z platformą TikTok.

Umowa będzie obowiązywać do końca 2022 roku i obejmie szereg aktywacji wizerunkowych. Zespoły występujące w obu ligach piłki ręcznej otrzymały status oficjalnych kont w aplikacji TikTok. Wystartował również challenge #SUPERrzut, w którym biorą udział zarówno zawodnicy, użytkownicy, jak i influencerzy. W aplikacji powstała zakładka, w której można poznać każdy z superligowych klubów oraz wziąć udział w interaktywnym quizie. Tiktokowi twórcy będą pojawiać się na meczach piłki ręcznej, gdzie będą relacjonować fanom przebieg spotkań.

Czytaj też: Kampania staników Adidasa zablokowana w Wielkiej Brytanii

Logotyp TikToka będzie widoczny na bandach LED podczas ligowych meczów. W ramach współpracy zostanie również zorganizowany mecz piłki ręcznej, w którym wystąpią zawodniczki i zawodnicy PGNiG Superligi oraz gwiazdy TikToka. Mecz będzie można obejrzeć w aplikacji.

(KAP, 12.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.