Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 15, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat Sport Extra pokaże Igę Świątek w meczu Polska - Rumunia w Radomiu

Wśród tenisistek, które zagrają w Radomiu, znajdzie się Iga Świątek (fot. Piotr Molecki/East News)

Polsat Sport Extra transmitować będzie spotkania wchodzące w skład meczu Polska - Rumunia o awans do finałowego turnieju tenisowego Billie Jean King Cup. W reprezentacji Polski zagra Iga Świątek. Mecz odbędzie się w Radomiu.

Polki do rywalizacji z Rumunkami przystąpią w składzie z Igą Świątek, Magdą Linette, Magdaleną Fręch, Mają Chwalińską i Alicją Rosolską.

Czytaj też: Felietony Igi Świątek w Onecie i "Przeglądzie Sportowym"

Poszczególne spotkania wchodzące w skład meczu Polska - Rumunia rozegrane zostaną w piątek i sobotę. Pierwszego dnia na korcie w Radomskim Centrum Sportu odbędą się dwa mecze, w których liderki obu reprezentacji zmierzą się z wiceliderkami. Transmisje w Polsat Sport Extra rozpoczną się o 12.50, przy mikrofonie komentatorskim pracować będzie Dawid Olejniczak, a jako reporter - Tomasz Lorek. Ten sam skład redakcyjny obsłuży także sobotnią część zawodów. Na ten dzień zaplanowane są trzy mecze. Transmisje zaczną się w Polsat Sport Extra o 10.55.

Billie Jean King Cup to drużynowy turniej organizowany przez Międzynarodową Federację Tenisa. Stanowi żeński odpowiednik Pucharu Davisa. W fazie finałowej, zaplanowanej na listopad, udział weźmie 12 reprezentacji, a siedem z nich wyłonią baraże, takie jak ten w Radomiu.

Czytaj też: Marketing a Iga Świątek. "Jej jedyny minus to fakt, że nie jest z Ameryki"

(KOZ, 15.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.