Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 14, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

FIFA uruchomiła darmowy serwis streamingowy FIFA+

FIFA+ można oglądać w pięciu językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim i francuskim (screen: Fifa.com/fifaplus/en)

Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej uruchomiła serwis streamingowy FIFA+, który prezentować będzie wybrane mecze na żywo, skróty, powtórki i filmy dokumentalne. Serwis jest dostępny za darmo.

Na FIFA+ znajdą się również słynne, kultowe mecze piłkarskie z minionych lat. Serwis jest już dostępny za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej bądź aplikacji na urządzenia mobilne z systemami Android lub iOS. FIFA+ można oglądać w pięciu językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim i francuskim. Kolejne mają być dodawane w miarę regularnie.

Czytaj też: KRRiT dostała pięć skarg na materiał TVP "Nasz człowiek w Warszawie" szkalujący Tuska

FIFA+ ma pełnić rolę piłkarskiego archiwum. Na platformie do końca roku mają się pojawić transmisje z ponad 40 tys. meczów, z czego 11 tys. to mecze kobiet. Znajdzie się też ponad 2,5 tys. filmów dotyczących piłkarskich spotkań nawet z lat 50. XX wieku.

(MAC, 14.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.