Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Luty 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rmf24.pl uruchomił serwis Regiony. Informacje z 12 miast i aglomeracji

Grupa RMF zapowiada, że Regiony będą rozbudowane o kolejne serwisy lokalne (fot. materiały prasowe)

Rmf24.pl uruchomił serwis Regiony z informacjami z 12 miast i aglomeracji Polski. Ruch ten ma być "odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie".

Marek Balawajder, dyrektor informacji RMF FM, wyjaśnił w komunikacie, że serwis jest "odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wśród naszych użytkowników na treści z ich małych ojczyzn".

Obecnie w serwisie Regiony można znaleźć wiadomości z Krakowa, Warszawy, Śląska, Trójmiasta, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Szczecina, Rzeszowa i Zakopanego. Grupa RMF zapowiada, że ma zostać rozbudowany o kolejne serwisy lokalne.

Czytaj też: Słuchalność RMF FM ponownie powyżej 30 proc. Jedynka i Trójka tracą słuchaczy

Na stronie każdego regionu pojawiają się najważniejsze informacje - zarówno stricte lokalne, jak też ogólnopolskie. Odbiorcy znajdą też fotogalerie, materiały audio i wideo, raporty, specjalne projekty, autorskie tematy przygotowane przez reporterów.

W styczniu serwis Rmf24.pl odwiedziło 6 mln internautów, a dziennie - średnio 533 tys. (dane Mediapanel).

(KOZ, 16.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.