Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 07, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Jakubowiak rzeczniczką Krakowskiego Biura Festiwalowego

Jakubowiak przez lata była koordynatorką wielu projektów kulturalnych z ramienia KBF (screen Glos24.pl)

Katarzyna Jakubowiak objęła stanowisko rzeczniczki prasowej Krakowskiego Biura Festiwalowego, zastępując Michała Zalewskiego, który odejdzie z KBF 28 lutego.

Jakubowiak pracuje w biurze od 2009 roku. Wcześniej była koordynatorka akcji związanych z literaturą i kulturą. Do jej obowiązków jako rzeczniczki należy prowadzanie pełnej komunikacji biura oraz utrzymywanie relacji z beneficjentami i interesariuszami wszystkich akcji, programów i wydarzeń przez nie organizowanych. 

Czytaj też: Agencja sidorowicz.co przekształca się w Mediocre

Jakubowiak jest od lat związana z wieloma projektami kulturalnymi zespołu Krakowa Miasta Literatury UNESCO. Współtworzy m.in. ogólnopolską akcję Czytaj PL, odpowiada za inicjatywy na rzecz czytania, takie jak "Supermoc książek" czy cykl warsztatów dla dzieci "Literackie chwile w Pałacu Potockich".

(KAP, 07.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.