Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dyrektorka zarządzająca "Vogue" odeszła z wydawnictwa Visteria

Justyna Markiewicz z wydawnictwa Visteria przeszła do domu aukcyjnego Desa (screen YouTube.com/TEDx Talks)

Z wydawnictwa Visteria, wydawcy "Vogue", po blisko pięciu latach odeszła dyrektorka zarządzająca Justyna Markiewicz. Jej stanowisko nie zostanie ponownie obsadzone.

- Moja misja wprowadzenia tytułu "Vogue" do Polski zakończyła się wraz z ugruntowaniem jego pozycji na rynku magazynów luksusowych - stwierdza Justyna Markiewicz.

Czytaj też: Nowi szefowie działów mody i urody w "Vogue Polska"

Powrót do zawodowych korzeni

- W nowej formule organizacyjnej dyrektor wydawnicza, dyrektor działu sprzedaży, dyrektor działu finansów oraz dyrektor PR i marketingu raportują bezpośrednio do zarządu wydawnictwa - informuje Szymon Machnikowski, dyrektor PR i marketingu Visterii. - Pani Markiewicz powróciła do działalności na rynku sztuki, z którym związana była wcześniej - dodaje Machnikowski.

Justyna Markiewicz objęła stanowisko dyrektorki ds. rozwoju biznesu w domu aukcyjnym Desa. - To powrót do moich korzeni zawodowych - kultury i sztuki - dziedziny, z którą byłam związana od początku kariery - mówi Markiewicz.

Czytaj też: Sexed.pl z kampanią przeciwko przemocy. Zobacz spot

Dyrektorką zarządzającą wydawnictwa Markiewicz została w 2017 roku. Wcześniej - od 2011 roku - była wicedyrektorką warszawskiej galerii Zachęta. Pracowała również w Grupie PZU i Instytucie im. Adama Mickiewicza.

(KOZ, 20.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.