Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 05, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Grygiel nie jest już fotoreporterem PAP

Grygiel fotoreporterem PAP był od 2005 r. (fot. andrzejgrygiel.pl)

Andrzej Grygiel nie jest już fotoreporterem Polskiej Agencji Prasowej. PAP nie przedłużyła z nim umowy.

W rozmowie z Press.pl Grygiel potwierdza zakończenie współpracy z Polską Agencją Prasową. Nie chce jednak mówić o powodach nieprzedłużenia umowy, które zostały mu przez PAP przedstawione.

"Po 17 latach w archiwum PAP jest około 160 tys. moich zdjęć, a na mojej ścianie kilka ważnych dla mnie ramek. I to koniec. Współpraca się zakończyła. Ta okoliczność z natury nieprzesadnie miła pozwoliła jednak dostrzec, jak wielu wspaniałych ludzi mnie otacza" - napisał na Facebooku.

Zobacz także: PAP w przyszłym roku dostanie 18 mln zł dotacji - o 6 mln więcej niż w 2021

Andrzej Grygiel w Polskiej Agencji Prasowej pracował od 2005 r. Wcześniej przez 16 lat był związany z katowicką popołudniówką "Wieczór" i "Dziennikiem Zachodnim". Jego zdjęcia były wielokrotnie nagradzane, np. w Grand Press Photo 2017 zajął drugie miejsce w kategorii Wydarzenia, a w World Press Photo 2014 otrzymał drugą nagrodę w kategorii Sport Actions.

(MNIE, 05.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.