Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 03, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Scenografka Gosia Moritz dołączyła do agencji Bluebird Artists

Gosia Moritz ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale architektury wnętrz (fot. materiały prasowe)

Do grona twórców reprezentowanych przez impresariat Bluebird Artists dołączyła Gosia Moritz.

Gosia Moritz ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale architektury wnętrz. Studiowała i zdobywała doświadczenie także w Mediolanie i Paryżu. W 2020 roku zrealizowała scenografię do krótkometrażowego filmu fabularnego w reżyserii Kamili Tarabury „Chodźmy w noc”, pracowała również na planie pełnometrażowego filmu „Teściowie” jako drugi scenograf. Tworzyła i współpracowała przy scenografii do licznych reklam i teledysków, ma w swoim portfolio także kilka kampanii społecznych.

Pracowała dla takich klientów, jak Bakoma, Levi’s przy projekcie „There is no planet B”, Mali Bracia Ubogich oraz Cukier Królewski, a jej scenografia pojawiła się w klipach takich artystów jak Dziarma, Mata, Szymon Komasa i Flirtini x Gverilla.

Bluebird Artists reprezentuje ponad 30 twórców z branży filmowej.

(AMS, 03.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.