Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 03, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agata Wojtkowiak prezenterką kanału Wydarzenia 24

Agata Wojtkowiak zapowiadała materiał "Propaganda LGBT w Poznaniu" w TVP 3 Poznań, który wzbudził wiele kontrowersji (screen: Tvp.pl)

Agata Wojtkowiak zadebiutowała w roli prowadzącej "Wydarzenia wieczorne" i "Obraz dnia" w Polsat News. Z informacji "Pressu" wynika, że Wojtkowiak będzie jedną z twarzy nowego kanału Wydarzenia 24.

Agata Wojtkowiak ostatnio pracowała w Superstacji, do której dołączyła w marcu. W tym kanale była m.in. reporterką i prowadzącą "Magazyn reporterów. Interwencje" oraz serwis sportowy. Wcześniej przez siedem lat była związana z TVP 3 Poznań. Prowadziła "Teleskop" i "Telekurier" na ogólnopolskiej antenie TVP 3. W sierpniu 2018 roku prezentowała serwis, w którym nadano felieton "Propaganda LGBT w Poznaniu". Na ten materiał do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło kilkadziesiąt skarg.

Biuro prasowe Polsatu nie odpowiedziało na nasze pytanie o dołączenie Agaty Wojtkowiak do zespołu Wydarzeń 24. Nowy kanał ma wystartować we wrześniu. Będzie dostępny w miejscu Superstacji, która w czerwcu zakończyła produkcję programu i obecnie nadaje tylko powtórki. Nowy kanał ma skupiać się na prezentowaniu informacji i nie emitować wejść na żywo oraz autorskiej publicystyki.

(MNIE, 03.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.