Dział: INTERNET

Dodano: Październik 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

PAP w nowym serwisie udostępnia darmowe materiały dla dziennikarzy

PAP MediaRoom zawiera informacje od instytucji państwowych, organizacji, firm, a także niektóre tworzone przez PAP (screen pap-mediaroom.pl)

Publikowane w nowym serwisie PAP MediaRoom teksty, zdjęcia i wideo będzie można pobierać i rozpowszechniać bezpłatnie w internecie, prasie drukowanej, radiu i telewizji. MediaRoom zastąpi Centrum Prasowe PAP. 

"Zależało nam na tym, aby dziennikarze czy blogerzy mogli znaleźć w jednym miejscu wszelkie informacje rozsyłane przez instytucje państwowe, organizacje i przedsiębiorstwa, jak również treści tworzone przez PAP w ramach projektów społecznych oraz komercyjnych" – informuje Ryszard Niżewski, dyrektor biura produktów i usług medialnych PAP.

W serwisie MediaRoom będą udostępniane artykuły i multimedia tworzone przez dziennikarzy PAP. Znajdą się tam też informacje prasowe organizacji i przedsiębiorstw, komunikaty instytucji państwowych i samorządowych oraz raporty spółek giełdowych i funduszy inwestycyjnych.

W serwisie są również zdjęcia i materiały wideo, które można bezpłatnie rozpowszechniać, m.in. relacje z Forum Ekonomicznego czy Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Serwis PAP MediaRoom jest następcą serwisu Centrum Prasowe PAP, który od teraz będzie wykorzystywany wyłącznie jako marka usług konferencyjnych PAP.

(BAE, 16.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.