Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wojciech Wybranowski odchodzi z "Tygodnika do Rzeczy"

Wojciech Wybranowski związany był z tygodnikiem od jego założenia w 2013 roku (screen: YouTube/Tygodnik DoRzeczy)

Dziennikarz Wojciech Wybranowski kończy współpracę z "Tygodnikiem do Rzeczy" (Orle Pióro). – To moja osobista decyzja, nikt mnie nie wyrzucał – mówi.

Wybranowski o odejściu z tytułu poinformował na Twitterze. "Pożegnałem się dzisiaj – na własną prośbę – z tygodnikiem »Do Rzeczy«, który miałem zaszczyt współzakładać i przez 7 lat współtworzyć" – napisał.

– Nie chcę komentować. To moja osobista decyzja, nie jest związana z sytuacją finansową tygodnika, nikt mnie nie wyrzucał – mówi "Presserwisowi" Wybranowski. Dziennikarz nie zdradza swoich dalszych zawodowych planów. – Muszę psychicznie odpocząć, od 11 lat nie brałem urlopu. Wiele osób pisze mi "powodzenia na nowej drodze życia". Na razie nie ma nowej drogi życia – zaznacza.

Wojciech Wybranowski pracował w "Tygodniku do Rzeczy" od jego startu w 2013 roku. Wcześniej był dziennikarzem "Rzeczpospolitej". Publikował także w "Uważam Rze", "Życiu Warszawy", "Naszym Dzienniku", "Gazecie Polskiej", "Najwyższym Czasie" i "Głosie Wielkopolskim".

(JSX, 16.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.