Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Rachoń wśród prowadzących rozmowy w Radiu Koszalin

Rozmów Michała Rachonia słuchać będzie można w poniedziałki (screen Vod.tvp.pl)

Michał Rachoń z TVP Info dołączy do grona prowadzących rozmowy w programie "Express Warszawa-Koszalin" w publicznym Radiu Koszalin.

Michał Rachoń będzie gospodarzem poniedziałkowego wydania audycji. Zadebiutuje w przyszłym tygodniu. W piątki "Express Warszawa-Koszalin" poprowadzi Magdalena Ogórek, również z TVP Info. W środy autorem rozmów pozostaje Łukasz Mężyk. Z kolei w czwartki felietony w Radiu Koszalin będzie mieć Michał Karnowski, członek zarządu Fratrii (wydawca "Sieci" i wPolityce.pl).

Od grudnia 2019 roku dyrektor programową Radia Koszalin jest Aleksandra Kupczyk. Powołał ją na to stanowisko Piotr Ostrowski, który kieruje rozgłośnią od 2010 roku.

W grudniu w konkursie Grand Press nagrodę w kategorii reportaż radiowy otrzymali Joanna Rudnik i Andrzej Rudnik za wyemitowany w Radiu Koszalin materiał "Niedokończona żałoba", opisujący walkę rodziny Arama Rybickiego, ofiary katastrofy smoleńskiej, aby zapobiec nakazanej przez państwo ekshumacji. Oboje nie pracują już w rozgłośni. 

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 10.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.