Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 11, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kino Polska TV wprowadza do Polski kanał z tureckimi serialami

Kino Polska TV prowadzi rozmowy z operatorami ws. włączenia nowego kanału do ich ofert (fot. materiały prasowe)

Od połowy stycznia kanał Timeless Drama Channel, emitujący tureckie seriale, nadawać będzie w polskiej wersji językowej.

Timeless Drama Channel to kanał SPI, a za jego dystrybucję odpowiada Kino Polska TV SA. - Jesteśmy w trakcie rozmów z operatorami - mówi Bogusław Kisielewski, prezes Kino Polska TV. - Widzimy, że tureckie produkcje bardzo chętnie są oglądane. W Zoom TV pokazujemy serial "Narzeczona ze Stambułu", który ma rekordową oglądalność - opowiada Kisielewski.

Timeless Drama Channel rozpoczął nadawanie w październiku, jest już dostępny m.in. po bułgarsku, rumuńsku, macedońsku i chorwacku.

Do Grupy Kino Polska TV należą kanały: Kino Polska, Kino Polska Muzyka, kanały grupy FilmBox (w tym Kino TV), Zoom TV i Stopklatka TV. Głównym akcjonariuszem spółki jest SPI International.

(KOZ, 11.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.