Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 26, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Vivendi planuje otwarcie w Polsce hubu produkcyjnego

Do Vivendi należą w Polsce: Grupa Canal+, Universal Music Group, Havas i Gameloft

Grupa medialna Vivendi planuje otwarcie w Polsce hubu produkcyjnego -  wynika z nieoficjalnych informacji.

Jak ustalił "Presserwis", hub Vivendi działający w naszym kraju miałby zajmować się produkcją telewizyjną i filmową dla regionu Środkowej i Wschodniej Europy. Ma powstać poprzez przejęcie lokalnej firmy produkcyjnej. Z informacji "Presserwisu" wynika, że rozmowy na ten temat były prowadzone z Opus Film.

- Nie komentujemy - odpowiada na nasze pytania o rozmowy z Opus Film Antoine Banet-Rivet, director of corporate & internal communications Canal+ Group. Jednak Piotr Dzięcioł, właściciel Opus Film, zaprzecza. - Nic takiego nie miało miejsca - zapewnia. 

Do Vivendi należą m.in. Grupa Canal+ (nadawca płatnych kanałów), Universal Music Group (firma fonograficzna), Havas (sieć reklamowa, mediowa i PR), Gameloft (producent i wydawca gier wideo).

Opus Film ma na koncie takie produkcje filmowe, jak: "Zimna wojna", "Ida", "Edi", "Sztuczki", "Hi way", "Baby są jakieś inne", "Z odzysku".

(AMS, 26.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.