Dział: PERSONALIA

Dodano: Styczeń 27, 2004

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Większy zarząd Stowarzyszenia Agencji Reklamowych

Paweł Kastory, prezes DDB Warszawa, przez następne dwa lata będzie prezesem Stowarzyszenia Agencji Reklamowych - postanowiono na walnym zgromadzeniu stowarzyszenia.

Rozszerzono także skład zarządu SAR. Do trzech reprezentantów dotychczasowych członków stowarzyszenia (Paweł Kastory i Marek Żołędziowski z Saatchi & Saatchi, Wojciech Borowski z McCann-Erickson Polska) i do przedstawicieli domów mediowych (Iwona Dynowska - Media Planning Group, Zofia Sanejko - Universal McCann) dołączył jeden reprezentant przyjętych w 2003 roku agencji. Został nim Filip Friedmann z DougFaberFamily. Zarząd poszerzył się także o przedstawiciela Klubu Twórców Reklamy - Kota Przyborę z PZL. Obecnie SAR zrzesza 30 agencji reklamowych i domów mediowych. W ubiegłym roku do stowarzyszenia przystąpiły: V&P, DFF, ARRS Effectica, PZL, Brain, G7, Optimedia, Zenith Media. Na walnym zgromadzeniu przyjęto zasadę, że każda agencja może mieć w stowarzyszeniu dwóch reprezentantów. Uzupełniono także skład sądu koleżeńskiego stowarzyszenia. Do Zygmunta Brzozowskiego z Universal McCann i Pawła Nizińskiego z Upstairs Young & Rubicam dołączyli: Małgorzata Grzyb z Initiative Warszawa, Jakub Kamiński z Brain i Jacek Hensler z G7. W 2004 roku SAR będzie kontynuował działalność Uniwersytetu SAR. Zamierza opracować zasady przetargowe, przygotować następną edycję konkursu Effie i nowy konkurs KTR. W strategii rozwoju na następny rok znalazło się również opracowanie Salary Survey - raportu zarobków w branży. (MAZ)

(MAZ, 27.01.2004)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.