Dział: PERSONALIA

Dodano: Listopad 21, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamola pracuje w "Rzeczpospolitej"

Agnieszka Kamola dołączyła do zespołu działu marketingu dziennika "Rzeczpospolita" (Presspublica). Została kierownikiem sekcji komunikacji marketingowej.

Kamola ostatnio pracowała jako dyrektor marketingu w wydawnictwie Ozon Media (wydawca tygodnika ”Ozon”), a wcześniej była dyrektorem promocji w Axel Springer Polska. Z Ozon Media odeszła w maju. Oficjalnym powodem była rozbieżność zdań pomiędzy nią a wydawcą na temat strategii marketingowej pisma. Kamola zastąpiła w ”Rzeczpospolitej” Kingę Rybarczyk, która odeszła do dziennika ”Nowy Dzień” (Agora SA) na stanowisko zastępcy szefa marketingu.

(ML, 21.11.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.