Program "Górna półka smaku" miał w TVP 2 średnio 227 tys. widzów
Nowy sezon był nadawany od 2 maja do 20 czerwca w soboty po "Pytaniu na śniadanie" (screen: Vod.tvp.pl)
Średnio 227 tys. widzów przyciągał wiosną do TVP 2 program kulinarno-detektywistyczny "Górna półka smaku".
Nowy sezon był nadawany od 2 maja do 20 czerwca w soboty po "Pytaniu na śniadanie", zwykle ok. 11.30. Emitując program, stacja miała średnio 4,01 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ i 3,3 proc. w komercyjnej 16-59. Najwięcej widzów przyciągnął odcinek z 30 maja – średnio 302 tys. (z widownią poza domem).
W maju TVP 2 miał średnio 6,2 proc. w grupie ogólnej 4+ i 4,66 proc. w komercyjnej 16-59 (bez widowni poza domem).
Czytaj też: Telewizja Polska otrzyma w tym roku z MSZ ponad 100 mln zł na Biełsat
W programie występują szef kuchni Orson Hejnowicz i pisarz Marek Krajewski, twórca powieści kryminalnych, m.in. o Eberhardzie Mocku. Program jest emitowany od jesieni 2024.
Dane: Nielsen Media
(MNIE, 25.06.2026)










