Małgorzata Potorska prezeską IQ Marketing. Łukasz Lewandowski zrezygnował
Małgorzata Potorska dołączyła do IQ Marketing w marcu 2025 roku (fot. materiały prasowe)
Małgorzata Potorska, od marca 2025 roku dyrektorka zarządzająca IQ Marketing, została nową prezeską firmy.
Z dotychczasowej roli zrezygnował Łukasz Lewandowski, który pozostaje w zarządzie spółki, a w ramach działalności operacyjnej pełni rolę specjalisty AI.
Czytaj też: Agencja Grandesi (Grandes Kochonos) przestała istnieć. Likwidacja zakończona
Poza zmianą w zarządzie agencja zmieniła dotychczasową nazwę z IQ Marketing (Poland) na IQ Marketing.
Małgorzata Potorska, zanim dołączyła do IQ Marketing w marcu 2025 roku, przez 17 lat była zatrudniona w spółkach grupy Red8, którą w 2018 roku kupił koncern Dentsu. Pracując w Dentsu Polska, Potorska początkowo pełniła rolę client service directorki, odpowiadając za utrzymywanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami agencji.
W 2022 roku objęła stanowisko activations client partnerki i odpowiadała za prowadzenie zespołu aktywacyjnego oraz rozwój biznesu w tym obszarze. Współpracowała z takimi markami, jak: Bacardi-Martini, Stock, Carlsberg, BMW, Porsche i Veka Polska.
Czytaj też: Nowy "Press": rozmowa z Pawłem Płuską, Newsmax w Polsce i prawnik "Gazety Wyborczej"
(AMS, 06.05.2026)










