Teleturniej "Idź na całość" jesienią ma powrócić do TTV
Program prowadzą Zygmunt Chazjer i Robert Motyka (fot. materiały prasowe)
Naziemny TTV (TVN Warner Bros. Discovery) planuje kolejny sezon teleturnieju "Idź na całość" – dowiedział się "Presserwis".
Według wstępnych założeń ma się on pojawić jesienią. Obecnie nadawana jest wiosenna seria. Po trzech tygodniach oglądało ją średnio 393 tys. widzów (dane Nielsen Media z widownią poza domem).
Nowe odcinki teleturnieju nadawane są od 14 lutego, w soboty i niedziele o 16.05. Jesienią, gdy program wrócił do polskiej telewizji po 24 latach przerwy, emisja odbywała się raz w tygodniu – w niedziele. W pierwszej serii w TTV było 16 odcinków, a w drugiej jest ich 30.
Zygmunt Chajzer – dawniej gospodarz większości odcinków "Idź na całość" w Polsacie – w TTV prowadzi go razem z artystą kabaretowym Robertem Motyką.
(MNIE, 20.04.2026)










