Do zespołu Grupy WeNet dołączyły Anna Nowacka i Martyna Rozesłaniec
Anna Nowacka i Martyna Rozesłaniec (fot. materiały prasowe)
Anna Nowacka została dyrektorką marketingu Grupy WeNet. Martyna Rozesłaniec jest w niej PR managerką.
Anna Nowacka odpowiada za rozwój i wdrożenie spójnej strategii marketingowej dla spółek Grupy WeNet. Koncentruje się na integracji działań marketingowych i wzmacnianiu pozycji WeNet jako kompleksowego partnera technologicznego małych i średnich przedsiębiorstw.
Nowacka to menedżerka z ponad 15-letnim doświadczeniem w marketingu B2B i B2C. Przez ostatnie dwa lata była dyrektorką marketingu w Shoper. Wcześniej jako dyrektorka marketingu i PR była współodpowiedzialna za wprowadzenie na rynek systemu BLIK, a w sieci Empik rozwijała partnerstwa strategiczne z bankami i organizacjami płatniczymi.
Martyna Rozesłaniec w Grupie WeNet odpowiada za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną – od relacji z mediami i budowania eksperckiej obecności WeNet po zapewnienie spójnych i czytelnych przekazów kierowanych do kluczowych interesariuszy i pracowników. Ma 10-letnie doświadczenie w komunikacji korporacyjnej i kryzysowej. Przez ostatnie lata była związana z agencją K+PR (wcześniej Komunikacja Plus), gdzie realizowała projekty z obszaru komunikacji korporacyjnej, kryzysowej oraz ESG. W 2024 roku została laureatką konkursu The Next Gen of PR organizowanego przez Związek Firm Public Relations.
Grupa WeNet prowadzi działalność w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
(AMS, 28.01.2026)










