Insignia zmieniła strukturę właścicielską. Robert Wieja jedynym udziałowcem agencji
Robert Wieja (z lewej) i Tomasz Michalik (fot. materiały prasowe)
Robert Wieja, prezes zarządu agencji Insignia, przejął 60-procentowy pakiet udziałów od Tomasza Michalika. Od października jest jedynym udziałowcem w spółce.
Agencja była współzarządzana przez obu panów przez kilkanaście lat i w tym czasie zrealizowała setki projektów dla marek o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, takich jak Bosch, Siemens, Kamis czy Bakalland.
Tomasz Michalik zdecydował się na zmianę obszaru swojej działalności. Szczegóły jego nowych projektów mają zostać wkrótce ogłoszone. "Przyszedł czas na nowe eksperymenty z markami własnymi" - komentuje w informacji prasowej przesłanej do mediów Tomasz Michalik.
Robert Wieja dodaje, że zmiana właścicielska była przygotowywana od dłuższego czasu i przedstawiciele spółki określają proces "od dawna planowaną ewolucją", przygotowaną wspólnie z zespołem managerskim Insignii.
Obaj przedsiębiorcy kontynuują współpracę w innych spółkach, z którymi są związani od kilku lat, m.in. People More czy Napo Gloves.
(KAP, 17.10.2025)










