Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 30, 2025

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Zaborski poprowadzi "Gościa Radia Zet". Wcześniej pracował w RMF FM i Trójce

Marcin Zaborski wcześniej pracował w RMF FM i radiowej Trójce (fot. Mateusz Skwarczek/Agencja Wyborcza.pl)

Marcin Zaborski od października dołącza do zespołu redakcji informacyjnej Radia Zet. Będzie jednym z prowadzących audycję "Gość Radia Zet" – ustalił "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że Marcin Zaborski będzie gospodarzem porannych rozmów z politykami w czwartki i piątki. Od poniedziałku do środy prowadzącym "Gościa Radia Zet" pozostaje Bogdan Rymanowski. Audycja nadawana jest o godz. 8.02.

Czytaj też: Adrian Klarenbach poprowadzi nową audycję w Radiu Republika – "Tu się mówi"

We wrześniu czwartkowe i piątkowe wydania "Gościa Radia Zet" prowadziła Beata Lubecka, która jest gospodynią nowego popołudniowego programu "Trzy pytania na koniec dnia". Od października audycja będzie emitowana pięć dni w dni tygodniu – od poniedziałku do piątku o godz. 18.02 (we wrześniu od poniedziałku do środy).

Marcin Zaborski od września 2021 roku związany jest z redakcją TVN 24. Do czerwca 2025 roku miał w stacji sobotni program publicystyczny "Jeden na jeden".

Wcześniej – od września 2016 roku do czerwca 2021 roku – Zaborski był gospodarzem "Popołudniowej rozmowy" w RMF FM. Do RMF FM przeszedł z Programu III Polskiego Radia, w którym pracował od 2000 roku. Prowadził "Salon polityczny Trójki", a później "Puls Trójki". Z wykształcenia politolog, doktor nauk humanistycznych, badacz mediów i wykładowca akademicki na Uniwersytecie SWPS.

Czytaj też: Karolina Opolska prowadzącą nowy wideopodcast Tvp.info "Pytanie tygodnia"

(KOZ, 30.09.2025)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.