Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 14, 2025

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Poradnik 50+" liderem w segmencie miesięczników poradnikowych dla kobiet

"Poradnik 50+" sprzedawał średnio 113 934 egz. (fot. materiały prasowe)

W pierwszym kwartale "Poradnik 50+" był liderem w segmencie miesięczników poradnikowych dla kobiet. Wszystkie tytuły w tej grupie odnotowały spadek sprzedaży.

Według danych PBC średnia sprzedaż "Poradnika 50+" (Wydawnictwo Bauer) wyniosła 113 934 egz. i była o 12,18 proc. niższa niż w analogicznym okresie w 2024 roku.

Czytaj też: W maju zadebiutowały dwa kwartalniki Gremi Media. Wydawca nie wyklucza kolejnych

Druga w zestawieniu "Kobieta i Życie" (Wydawnictwo Bauer) sprzedawała średnio 96 699 egz. (spadek o 21,95 proc.). Na trzecim miejscu plasował się miesięcznik "Świat Kobiety" (Wydawnictwo Bauer), którzy rozchodził się w 80 635 egz. (spadek o 14,31 proc.), z czego 81 to e-wydania.

Następne były:

  • "Cała Ty!" (Wydawnictwo Bauer) – 77 932 egz. (spadek o 6,35 proc.),
  • "Poradnik Domowy" (Wydawnictwo Bauer) – 63 624 egz. egz. (spadek o 18,87 proc.),
  • "Olivia" (Wydawnictwo Bauer) – 24 553 egz. (spadek o 26,56 proc.), z czego 67 to e-wydania.

Ujęte w zestawieniu są również "Wróżka” (Te-Jot) i "Sens" (Wydawnictwo Zwierciadło). Pierwszy tytuł sprzedawał się w 28 097 egz. (spadek o 0,53 proc.), a drugi – 10 921 egz. (spadek o 18,32 proc.), z czego 248 to e-wydania.

Czytaj też: "Gazeta Wyborcza" podaje inną liczbę prenumerat cyfrowych, niż raportuje to jej wydawca

(MZD, 14.06.2025)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.