Oglądalność "Must be the music" w Polsacie. Finał miał prawie 1,1 mln widzów

Trwa już casting do kolejnej edycji (screen: Polsat.pl)
Talent show "Must be the music" oglądało wiosną w Polsacie średnio 879 tys. widzów.
Program był nadawany od 7 marca do 16 maja w piątki o 19.55 (z wyjątkiem piątku przed Wielkanocą). Emitując "Must be the music", Polsat miał średnio 7,74 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ i 8,04 proc. w komercyjnej 16-59.
Czytaj też: Polsat planuje castingi do kolejnej edycji talent show "Must be the music"
Najwięcej widzów przyciągnął finał – średnio 1,07 mln. Trwał on dłużej niż standardowe odcinki i zakończył się po 23, czyli 50 minut później niż odcinki półfinałowe. Podobną widownię miał odcinek z 14 marca – 1,06 mln.
Dla porównania, w marcu 2025 roku Polsat notował średnio 7,1 proc. udziału w 4+ i 7,59 w komercyjnej 16-59, a w kwietniu odpowiednio 6,76 proc. i 7,48 proc. (te dane uwzględniają widownię poza domem).
Jesienią 2024 roku w tym pasmie nadawano show "Twoja twarz brzmi znajomo". Cały sezon śledziło średnio 1,21 mln widzów (kolejny pojawi się jesienią 2025 roku).
Czytaj też: Maciej Rock, Krzysztof Ibisz i Agnieszka Hyży wśród prowadzących Polsat Hit Festiwal
Program "Must be the music" powrócił po dziewięciu latach nieobecności. Nową edycję prowadzili Maciej Rock, Adam Zdrójkowski i Patricia Kazadi. W jury zasiadali: raper Miłosz "Miuosh" Borycki, piosenkarze Dawid Kwiatkowski i Sebastian Karpiel-Bułecka oraz wokalistka Natalia Szroeder. Trwa już casting do kolejnej edycji. Według regulaminu emisja planowana jest na wiosnę 2026 roku.
Zwycięzcami 12. sezonu programu został duet Alien x Majtis.
Dane: Nielsen Media
Czytaj też: Konkurs Eurowizji z Justyną Steczkowską oglądało w TVP średnio niemal 4 mln widzów
(MNIE, 24.05.2025)
