Dział: PRASA

Dodano: Marzec 15, 2025

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Kontynenty" znowu mają być regularnym kwartalnikiem

Magazyn "Kontynenty" w ostatnich latach ukazywał się w okrojonej formule wydawniczej (screen: Facebook/Kontynenty)

"Kontynenty" (Kontynenty Dariusz Fedor) wracają do kwartalnego trybu wydawniczego. Oprócz najnowszego numeru, który właśnie trafił do dystrybucji, kolejne wydania planowane są na czerwiec, wrzesień i grudzień.

Informację o planach redakcji przekazał nam Tomasz Fedor, zastępca redaktora naczelnego "Kontynentów". Powrót do kwartalnego trybu wydawniczego nie jest związany z pozyskaniem nowych funduszy na działalność.

- Dalej naszym podstawowym źródłem finansowania jest sprzedaż magazynu własnymi kanałami (nie jesteśmy dostępni w szerokiej dystrybucji), zbiórki na zrzutka.pl oraz Patronite, a także kontrakty reklamowe – tłumaczy Fedor.

Magazyn "Kontynenty" w ostatnich latach ukazywał się w okrojonej formule wydawniczej. W 2024 roku przygotowano trzy wydania, a w 2022 - jedno podwójne. W 2021 roku magazyn ukazał się trzy razy.

Najnowsze wydanie o objętości 309 stron kosztuje w wersji drukowanej 54,90 zł, a w wersji cyfrowej – 34,90 zł.

(MZD, 15.03.2025)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.