Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 21, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

RMF FM latem rozda bilety na koncerty. Nowa osoba wśród prowadzących poranki

Pod hasłem "#FajneLatoRMF z Sanah" rozgłośnia towarzyszyć będzie artystce podczas jej wakacyjnej trasy (fot. materiały prasowe)

W wakacyjnej ramówce RMF FM do prowadzących poranną audycję dołączy Paulina Sawicka. Stacja zapraszać będzie na letnie festiwale i koncerty.

"Wstawaj, szkoda lata" poprowadzą Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski, Jacek Tomkowicz i Paulina Sawicka, a Magda Karwat-Marek przedstawiać będzie wakacyjne prognozy pogody.

Wśród nowości pojawi się m.in. audycja "OK! Boomer" (w soboty i niedziele od 18 do 20 w ramach pasma "Pod słońcem RMF"), w którym Paulina Sawicka i Paweł Jawor wspominać będą wraz ze słuchaczami wydarzenia i historie z lat 90. i przełomu drugiego milenium. Startuje też nowy podcast Aleksandry Filipek i Mateusza Opyrchała "Historia za historię".

Pod hasłem "#FajneLatoRMF z Sanah" rozgłośnia towarzyszyć będzie artystce podczas jej wakacyjnej trasy. Sanah zagra 10 letnich koncertów.

RMF FM w konkursach na antenie rozdawało bilety na festiwal Santander Letnie Brzmienia, a dodatkowo w Krakowie i Warszawie stacja zorganizuje imprezy-rozgrzewki przed koncertami, podczas których można będzie spotkać m.in. dziennikarzy stacji oraz wziąć udział w castingach do kolejnej edycji "Twoich 5 minut w RMF FM". 

W RMF FM wygrać będzie można również bilety na koncerty Eda Sheerana w Gdańsku, Lenny'ego Kravitza w Krakowie i Łodzi oraz Justina Timberlake'a w Krakowie.

(KOZ, 21.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.