Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 21, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Radiu Zet poranne rozmowy przez wakacje. Poprowadzą Lubecka i Kutyna

1 lipca wystartuje wakacyjna zabawa "Radio Zet nr 1 w moim samochodzie" (fot. materiały prasowe)

Radio Zet na lato zaplanowało plenerowe akcje nad morzem, emisję porannego "Gościa Radia Zet" i zabawę "Radio Zet nr 1 w moim samochodzie".

Wakacyjny sezon Radio Zet rozpocznie specjalnym wydaniem pasma "Radio Zet - wakacyjna fala" w piątek o 15, czyli przed meczem Polska-Austria.

Od poniedziałku "Dzień dobry bardzo na wakacjach" poprowadzi duet Michał Korościel i Marcin Sońta. Po 8 na "Gościa Radia Zet" zapraszać będą wymiennie Beata Lubecka i Iwona Kutyna.

Radio Zet latem będzie obecne na wydarzeniach muzycznych, takich jak Open’er Festival, Earth Festival Uniejów, "Lato Zet" nad Zalewem Lisowice koło Łodzi i "Przebój lata Radia Zet i Polsatu" w Kielcach. Swoje plenerowe studio stacja będzie miała również podczas Jarmarku Dominikańskiego w Gdańsku.

1 lipca wystartuje wakacyjna zabawa "Radio Zet nr 1 w moim samochodzie". Słuchacze codziennie będą mogli wygrać pieniądze na zakup paliwa, a w finale - samochód.

Z kolei od 12 lipca stacja odwiedzać będzie miejscowości nad morzem. W przygotowanych strefach słuchacze będą mogli wziąć udział w grach sportowych, animacjach i konkursach.

(KOZ, 21.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.