Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 22, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Znakomity "Yellowstone" z Kevinem Costnerem i "Belfer" z Maciejem Stuhrem latem w TVN

Stacja TVN jako pierwsza naziemna telewizja w Polsce nabyła prawa do emisji serialu "Yellowstone" (fot. Paramount Network)

TVN w letniej ramówce umieści seriale "Yellowstone" z Kevinem Costnerem i "Belfer" z Maciejem Stuhrem.

"Yellowstone" to saga stworzona przez Taylora Sheridana, z udziałem Kevina Costnera w roli Johna Duttona – głowy rodziny i właściciela największego rancza w Stanach Zjednoczonych. TVN pokazywać będzie pierwszy sezon w poniedziałki o 20.50, od 1 lipca (od 8 lipca po dwa odcinki). Jak podano w komunikacie, stacja TVN jako pierwsza naziemna telewizja w Polsce nabyła prawa do emisji serialu.

Czytaj też: TVP zakończyła zdjęcia do serialu na podstawie powieści Bronisława Wildsteina. Są Książkiewicz i Trojan

Z kolei we wtorki o 21.50 (od 2 lipca, po dwa odcinki) oglądać będzie można pierwszy sezon serialu kryminalnego "Belfer", który miał premierę w Canal+ w 2016 roku, a producentem wykonawczym był TVN. Scenariusz napisali Jakub Żulczyk i Monika Powalisz. Tytułowego Belfra gra Maciej Stuhr. Z informacji "Presserwisu" wynika, że TVN nabył od Canal+ prawa nie tylko do pierwszego, ale również do drugiego sezonu.

(KOZ, 22.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.