Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 07, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Kurier Lubelski" będzie się ukazywał trzy razy w tygodniu

"Kurier Lubelski" jest najmniejszym z dzienników Polska Press (screen: Kurier Lubelski)

Od 1 lipca 2024 roku "Kurier Lubelski", należący do Polska Press Grupy, będzie ukazywać się trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki. Kolejne wydania będą dostępne w sprzedaży przez cały tydzień. Redakcja stawiać ma teraz na rozwój serwisu Kurierlubelski.pl.

"Kurier Lubelski", który obejmuje swoim zasięgiem województwo lubelskie, przechodzi na nowy cykl wydawniczy. Od 1 lipca gazeta będzie ukazywała się w poniedziałki, środy i piątki, jednak dostępna będzie w sprzedaży przez cały tydzień. W ramach zmiany wydanie wtorkowe zostanie połączone z wydaniem poniedziałkowym, a wydanie czwartkowe - z wydaniem środowym.

- Należy podkreślić, że Polska Press Grupa jest liderem rynku internetowych mediów lokalnych i regionalnych - mówi Konrad Zalas z biura prasowego PPG. - Rozwój serwisów regionalnych i miejskich jest nieodłączną częścią strategii spółki, w tym serwisu internetowego "Kuriera Lubelskiego", który obecnie jest w czołówce najpopularniejszych portali informacyjnych w województwie lubelskim, dostarczając codziennie najważniejszych informacji, kształtując debatę publiczną i angażując lokalne społeczności - dodaje Zalas.

Czytaj też: W radiowej Jedynce transmisje meczów Polaków na Euro 2024

Lublin i cały region stracił ostatnią gazetę codzienną, ukazującą się od poniedziałku do soboty. Od początku roku dwa razy w tygodniu trafia do sprzedaży "Dziennik Wschodni".

"Kurier Lubelski" ma najniższą sprzedaż wśród dzienników regionalnych Polska Press. Jego średnia sprzedaż to ok. 1 tys. egz. i 460 wydań elektronicznych.

(PAR, 07.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.