Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Czerwiec 06, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Gajewicz nie jest już szefową marketingu OSM Piątnica

W portfolio SM Piątnica jest kilkadziesiąt marek (fot. www.osmpiatnica.pl)

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy będzie mieć nowego dyrektora marketingu.

Anna Gajewicz, która w grudniu ub. roku objęła w OSM Piątnica stanowisko dyrektorki marketingu, rozstała się z firmą zaledwie po kilku miesiącach - wynika z ustaleń "Presserwisu". Jej następca został już wybrany, ale firma nie zdradza jeszcze personaliów nowego szefa marketingu.

- Nie jest to jeszcze oficjalna informacja. Będziemy informować o zatrudnieniu, jak tylko wszystko zostanie już dopięte - odpowiedziało biuro prasowe OSM Piątnica na pytania "Presserwisu".

W portfolio SM Piątnica jest kilkadziesiąt marek, m.in. mix tłuszczowy do smarowania Śmietankowy Smak z Ostrołęki, Masło Extra, Serek Wiejski czy Twój Smak, a także produkty ekologiczne, m.in. Mleko świeże Bio, Mleko UHT Bio, Śmietana 18% Bio, Serek Wiejski Bio, Jogurt naturalny Bio, Twaróg wiejski Bio.

(AMS, 06.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.