Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 08, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN Style jesienią bez "Anka testuje internety", będzie nowy program Anny Nowak-Ibisz

W wiosennej ramówce TVN Style znalazł się program "Anka testuje internety" (fot. materiały prasowe)

W jesiennej ramówce TVN Style nie znajdzie się drugi sezon programu "Anka testuje internety".

Program wprowadzono do ramówki wiosną br. Anna Nowak-Ibisz sprawdza w nim internetowe patenty. Jesienią nie będzie drugiej serii programu.

Czytaj też: Co z programem Hładkiego? TVN Siedem pracuje nad formułą "Mówię Wam". Pilot z publicznością

"Annę Nowak-Ibisz zobaczymy niedługo w nowym programie, do którego właśnie ruszyły castingi. Tym razem Ania oceni porządkowe umiejętności dwuosobowych drużyn i wybierze prawdziwych mistrzów sprzątania. Emisja programu planowana jest na jesień tego roku" – przekazało nam biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Nowak-Ibisz wcześniej była gospodynią programu "Zawodowa Anka", a przez wiele lat cyklu "Pani Gadżet". Oba nadawano w TVN Style.

Według Nielsen Media w maju TVN Style miał średnio 0,28 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ (0,32 proc. w maju 2023). Koncesja stacji wygasa 28 lipca. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nadal nie zdecydowała o jej przedłużeniu.

Czytaj też: Naziemny Zoom TV może wznowić produkcję "Magii nagości. Polska"

(MNIE, 08.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.