Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 04, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Podcasterka kryminalna prowadzącą "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" w TVP 3 Katowice

Emisję programu wstrzymano pod koniec ubiegłego roku (screen: Tvp.pl)

Premierowe odcinki programu o poszukiwaniach osób zaginionych pt. "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie", które będą nadawane w TVP 3 Katowice, poprowadzi Olga Śledź, znana też jako Olga Herring.

To podcasterka, prowadząca internetowe programy typu true crime. W tym podcast "Olga Herring: True crime". Dotychczas program "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" prowadziła m.in. dziennikarka Alicja Popiel.

Czytaj też: Była prezenterka "Teleexpressu" Marta Piasecka w ekipie Telewizji wPolsce.pl

Nowa odsłona cyklu będzie emitowana od 7 czerwca. Emisje zaplanowano na co tydzień w TVP 3 Katowice, a powtórki w ogólnopolskim paśmie TVP 3.

Emisję programu wstrzymano pod koniec ub.r. Na różnych antenach TVP jest on obecny z przerwami od 1996 roku. Do końca grudnia był nadawany w paśmie ogólnopolskim TVP 3. Zniknął z anteny z powodu braku finansowania projektu przez TVP, o czym zdecydowały jeszcze poprzednie władze telewizji (prezesem był wtedy Mateusz Matyszkowicz).

Czytaj też: TVP 1 liderem oglądalności w maju. Kanał TVP Info znalazł się dopiero na 15. miejscu

(MNIE, 04.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.