Dział: PRASA

Dodano: Maj 31, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tytuły grupy Polska Press patronują festiwalowi piosenki w Opolu

PPG chce relacjonować KFPP w Opolu w papierowych dodatkach i na stronach internetowych (fot: KFPP/mat. pras.)

Specjalny dodatek poświęcony festiwalowi piosenki w Opolu ukazał się w  piątkowym papierowym wydaniu "Nowej Trybuny Opolskiej". Dodatkowo 31 maja ukazuje się festiwalowe wydanie "Naszego Miasta Opole", które będzie kolportowane w trakcie festiwalu na ulicach miasta.

To elementy patronatu medialnego jakim portale NaszeMiasto.pl, ShowNews.pl i Nto.pl należące do grupy Polska Press objęły 61. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Hasłem patronatu jest "Opole znowu łączy", co nawiązuje do akcji bojkotu opolskiego festiwalu w ostatnich latach.

- Będziemy dostarczać najważniejsze informacje, wywiady oraz relacje prosto z opolskiego amfiteatru. Zajrzymy również za kulisy - mówi Konrad Zalas, rzecznik prasowy PPG. Jak poinformował, w obsługę wydarzenia zostaną zaangażowane trzy ekipy dziennikarskie. 

W ramach współpracy w serwisach regionalnych należących do Polska Press Grupy powstała specjalna sekcja tematyczna "Festiwal Opole 2024". Za przygotowanie okładek zarówno do wkładki w "NTO", jak i specjalnego wydania "Naszego Miasta Opole", odpowiedzialny jest Tomasz Bocheński, dyrektor artystyczny Polska Press Grupy, należącej do państwowego koncernu paliwowego Orlen.

(PAR, 31.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.