Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 28, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Dobski dołączył do TV Republika. "Jestem częścią działu śledczego"

Marcin Dobski o rozpoczęciu pracy w TV Republika poinformował w serwisie X (screen: Twitter.com/Marcin Dobski)

"Miło mi poinformować, że od dzisiaj jestem częścią działu śledczego #ŚciśleJawne w @RepublikaTV. Będą uczył się pracy w telewizji, ale będę też pisał teksty w innym miejscu (o tym wkrótce)" – napisał w poniedziałek Marcin Dobski w serwisie X.

Program "Ściśle jawne", przy którym Marcin Dobski ma pracować, zadebiutował na antenie TV Republika 19 maja o godz. 20. Prowadzi go Piotr Nisztor.

Czytaj też: Miłosz Kłeczek poprowadzi internetowy program na YouTube TV Republika

Marcin Dobski od maja 2021 roku był związany z serwisem Salon24.pl. Zanim tam trafił, przez półtora roku był związany z "Wprost". Wcześniej przez dwa miesiące pracował w tygodniku "Sieci", a jeszcze wcześniej przez dwa lata w "Rzeczpospolitej".

Dobski był dziennikarzem Agencji Informacyjnej Polska Press i dziennika "Polska The Times". Przewinął się też przez portal PolskieRadio24.pl. Jesienią 2018 roku był rzecznikiem prasowym partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego.

Marcin Dobski znalazł się na liście dziennikarzy odwiedzających Daniela Obajtka, gdy był on prezesem Orlenu. Najczęściej Obajtka odwiedzał Piotr Nisztor – 72 razy.

Czytaj też: Lista dziennikarzy, którzy odwiedzali Orlen. Nisztor 72 razy, potem Benbenek i Karnowscy

(MAK, 28.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.