Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 24, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paulina Chylewska wraca do TVP. Poprowadzi festiwal w Opolu i będzie pracować przy Euro 2024 oraz igrzyskach

Chylewska będzie też pracować w redakcji sportowej TVP, m.in. przy piłkarskim Euro 2024 oraz Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu (screen: YouTube/TVP Sport)

Do Telewizji Polskiej wraca dziennikarka Paulina Chylewska. Ostatnio pracowała w Telewizji Polsat.

Na antenie TVP 1, po raz pierwszy po wieloletniej przerwie, pojawi się 31 maja. Poprowadzi pierwszy dzień 61. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Będzie też pracować w redakcji sportowej, m.in. przy piłkarskim Euro 2024 oraz Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu.

Nieoficjalne informacje o przejściu Chylewskiej do TVP pojawiały się od lutego (pisał o tym m.in. "Super Express"), a teraz TVP potwierdziła jej dołączenie do zespołu.

Zobacz także: Grand Press Photo 2024. Na scenie mnóstwo gwiazd fotografii. Zobaczcie zdjęcia

Chylewska ostatnio pracowała w Telewizji Polsat (od lipca 2017 roku). Prowadziła m.in. studio Ligi Mistrzów UEFA czy magazyny i serwisy sportowe. Na głównej antenie Polsatu była prowadzącą program "Makaronowy zawrót głowy". Wcześniej, od 1996 roku, była związana z TVP. Prowadziła tam zarówno programy sportowe, jak i rozrywkowe.

Z Polsat Sport do TVP Sport przeszedł też mąż Pauliny Chylewskiej - komentator piłki nożnej Marcin Feddek.

(MNIE, 24.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.