Dział: RADIO

Dodano: Maj 24, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Mazur-Chrzan i Agnieszka Drozd nowymi serwisantkami radiowej Trójki

Monika Mazur-Chrzan (po lewej) w latach 2002-2020 pracowała w Radiu Gdańsk, a dla Agnieszki Drozd to powrót do Trójki (fot. Polskie Radio)

Monika Mazur-Chrzan i Agnieszka Drozd dołączają do grona serwisantów Programu III Polskiego Radia - dowiedział się "Presserwis".

Agnieszka Drozd już prowadzi "Serwis Trójki", a w najbliższych dniach zacznie również Monika Mazur-Chrzan. Drozd będzie również przygotowywać wiadomości klimatyczne. Mazur-Chrzan ma także pracować na dyżurach edytorskich w newsroomie Informacyjnej Agencji Radiowej.

Agnieszka Drozd od 2020 roku była serwisantką w Radiu Nowy Świat. W Programie III pracowała już w latach 2003-2010, wcześniej była dziennikarką Radia Zet.

Monika Mazur-Chrzan w latach 2020-2022 pracowała w Grupie Radiowej Agory, przygotowywała serwisy dla Radia Pogoda i Radia Złote Przeboje. Poprzednio - od 2002 roku- była dziennikarką Radia Gdańsk.

Zobacz także: Grand Press Photo 2024. Na scenie mnóstwo gwiazd fotografii. Zobaczcie zdjęcia

Wiadomości w radiowej Trójce, jak informowaliśmy na początku kwietnia, nie przedstawiają już Karolina Kozińska i Filip Jarek.

Od czerwca 2024 roku serwisy informacyjnej Programu I i Programu III ponownie podlegać będą antenom, a nie IAR. Agencja bez zmian będzie przygotowywać ich zawartość.

(KOZ, 24.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.