Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 23, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Arkadiusz Pawlik dyrektorem Agencji Kreacji Filmu i Serialu TVP. Wcześniej w Canal+

Arkadiusz Pawlik od 2019 roku był dyrektorem kreatywnym Canal+ (fot. materiały prasowe)

Arkadiusz Pawlik z Canal+ Polska został nowym dyrektorem Agencji Kreacji Filmu i Serialu Telewizji Polskiej - ustalił "Presserwis".

W roli dyrektora agencji zastąpił Magdalenę Piekorz, która przed tygodniem straciła stanowisko po czterech miesiącach pracy.

Arkadiusz Pawlik od 2019 roku był dyrektorem kreatywnym Canal+. Odpowiadał za czołówki, oprawy, autopromocję, a także nadzór kreatywny nad produkcjami. Do połowy 2018 roku był dyrektorem kreatywnym w agencji reklamowej TBWA, w której pracował od 2005 roku (z przerwą w latach 2008-2010, kiedy był w DDB&tribal).

Do zadań Agencji Kreacji Filmu i Serialu należy m.in. poszukiwanie i pozyskiwanie pomysłów, scenariuszy, formatów, materiałów literackich i konspektów.

(KOZ, 23.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.