Dział: RADIO

Dodano: Maj 23, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gabriela Jelonek i Michał Jędrkowiak nowymi reporterami Informacyjnej Agencji Radiowej

- Zarówno Gabriela, jak i Michał to ludzie młodzi, którzy wiedzą, co to są nowoczesne media, co to są podcasty, jak działają media w środowisku mediów społecznościowych - mówi Wojciech Cegielski (fot. Polskie Radio)

Gabriela Jelonek i Michał Jędrkowiak zostali nowymi reporterami Informacyjnej Agencji Radiowej w Polskim Radiu.

- Zarówno Gabriela, jak i Michał to ludzie młodzi, którzy wiedzą, co to są nowoczesne media, co to są podcasty, jak działają media w środowisku mediów społecznościowych - mówi Wojciech Cegielski, p.o. dyrektor IAR.

Gabriela Jelonek wcześniej pracowała m.in. w RMF Maxx Poznań, współpracowała także z Onetem i akademickim Radiem Afera. Zajmuje się głównie tematyką unijną. W najbliższych dniach zadebiutuje jej podcast o tematyce europejskiej. Jest laureatką Europejskiej Nagrody Obywatelskiej i Europejskiej Nagrody im. Karola Wielkiego dla Młodych, przyznawanych przez Parlament Europejski.

Michał Jędrkowiak do Polskiego Radia dołączył w 2020 roku. Do tej pory pracował przy serwisach Trójki. Wcześniej związany był z Radiem Poznań i Radiem Kraków, a także z Polska Press.

(KOZ, 23.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.