Dział: RADIO

Dodano: Maj 23, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Janisz znowu na antenie Polskiego Radia. W sobotę poprowadzi "Studio S-13"

"Boję się, że wracam po dwóch latach do studia, które być może niewiele się zmieniło, ale ja mogłem się zmienić" - przyznaje Andrzej Janisz (fot. materiały prasowe)

Na antenę Polskiego Radia wraca Andrzej Janisz, dziennikarz i komentator sportowy związany z radiem od 1983 roku.

Andrzej Janisz w sobotę 25 maja w radiowej Jedynce poprowadzi piłkarskie "Studio S-13", w którym relacjonowana będzie ostatnia kolejka meczów Ekstraklasy.

"Boję się, że wracam po dwóch latach do studia, które być może niewiele się zmieniło, ale ja mogłem się zmienić. Mam ogromną tremę, porównywalną z tą sprzed lat, kiedy wchodziłem na antenę po raz pierwszy" - powiedział Andrzej Janisz, cytowany w komunikacie prasowym.

Jak informowaliśmy, Andrzej Janisz komentować będzie również tegoroczne mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

Andrzej Janisz związany jest z Polskim Radiem od 1983 roku. W 2022 roku dziennikarz przeszedł na emeryturę. Na antenach publicznego radia komentował m.in. igrzyska olimpijskie, mecze mistrzostw świata i Europy w piłce nożnej. Prowadził audycje: "Studio S-13", "Kronikę sportową" i "Przy muzyce o sporcie". W 2022 roku został laureatem Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego dla najlepszego dziennikarza sportowego.

(KOZ, 23.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.